Dāvis Caune

 • Dāvis Caune

  Nationality Latvija
  Height 184
  position Defensive Midfield
  weight 93Kg
  born 14th August, 1991
  previous club FK Jelgava
 • Dāvis Caune Latvija futbola sabiedrībai vairāk pazīstams kā treneris (bijis pie FK "Jelgava" "stūres" divu Latvijas Kausu izcīnīšanas laikā, kā arī bija galvenais treneris no 2020.gada augusta vidus līdz novembra beigām) un viņam ir A-UEFA Elite Youth trenera licence. Kā futbolists sācis savas gaitas FK Lielupē (2001.gadā) pie trenera Vladimira Direktorenko un bijis reģistrēts (spēlējis) šādos klubos: "Auda", FK "Jelgava", FK "Dinamo Rīga". 2021.gada maijā LSPA aizstāvēs maģistra darbu, strādā par jauniešu treneri FK "Jelgava".

Dāvis Caune ir jūrmalnieks, kas apmēram astoņus gadus ir ļoti ciešā sasaistē ar Jelgavas futbolu un tāpēc ir pilnībā “pārjelgaviskojies”, viņš FK “Jelgava” ir strādājis gan ar jauniešiem, gan trenējis meistarkomandu.
Vaicāts par svarīgākajām trofejām (kā futbolistam), Dāvis bez domāšanas saka, ka viņš ir 2018.gada Artura Vaidera Kausa ieguvējs (“Jelgavas” apvienotās komandas sastāvā).
Pašlaik viņš ir LSPA bakalaurs specialitātē “Futbola treneris un sporta skolotājs”, bet pavisam drīz kļūs par maģistru sporta zinātnē kā vispārējās fiziskās sagatavotības treneris jebkurā sporta veidā.